Ważne informacje dla pracowników UMW

Definiuje nas POWER
(23.3.2022)

Strategia UMW na lata 2021-2028 definiuje wartości naszej Uczelni. To fundament kultury organizacji, którą wspólnie chcemy wypracować. Czym jest POWER? Odpowiedzi poszukamy w ramach cyklu o tworzących go wartościach.

Specjalna oferta NFM dla pracowników UMW
(25.8.2022)

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą specjalną przygotowaną na wrzesniowe koncerty w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu.

Wnioski na umowy cywilno-prawne na 2022/2023
(18.8.2022)

Dział Organizacji Dydaktyki uprzejmie przypomina Kierownikom jednostek organizacyjnych prowadzących zajęcia i Adiunktom dydaktycznym - o konieczności złożenia wniosków na umowy cywilno-prawne na rok 2022/2023.

Międzynarodowy kurs dla lekarzy - MIRCIM 2022
(5.8.2022)

Informujemy, że w Krakowie w dniach 29.09 - 1.10.2022 r. odbędzie się międzynarodowy kurs dla lekarzy specjalizujących się m.in. w chorobach wewnętrznych: McMaster International Review Course in Internal Medicine (MIRCIM).

Szkolenia świadomościowe dla pracowników - kolejne terminy
(29.7.2022)

Od 2 września b.r. ponownie będą organizowane szkolenia świadomościowe z wiedzy o niepełnosprawności dla pracowników UMW w ramach realizowanego projektu unijnego pt. „UMW- likwidujemy bariery w umysłach, sercach i architekturze”.

Elektroniczna baza sylabusów już dostępna!
(14.7.2022)

Centrum Kultury Jakości Kształcenia usprawniając procesy związane z organizacją dydaktyki i podwyższaniem jakości kształcenia, zreorganizowało proces przygotowywania, weryfikacji i publikowania sylabusów.

Trening przed BUMWRO
(27.6.2022)

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, w ramach przygotowań do kolejnej edycji Biegu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, zaprasza wszystkich chętnych na trening na uczelnianej siłowni.

Bezpłatne szkolenia dla pracowników w czerwcu
(15.6.2022)

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych w ramach projektu: „Dolnośląscy liderzy Medycyny wdrożenie zintegrowanego programu podnoszenia kompetencji studentów, doktorantów, kadry dydaktycznej i administracyjnej UMW.

Horyzont Europa - możliwość nawiązania partnerstwa do projektu
(13.6.2022)

Zapraszamy Państwa do zapoznania się informacją dotyczącą możliwości dołączenia do projektów międzynarodowych Horyzont Europa przez państwa wideningowe - mechanizm HOP on FACILITY

„Kubek dla wykładowcy” dla nauczyciela UMW!
(7.6.2022)

Poznaliśmy zwycięzców 10 edycji plebiscytu „Kubek dla Wykładowcy” organizowanego przez Radio Luz, na najlepszych wykładowców wrocławskich uczelni. W finałowej piątce laureatów znalazł się Jarosław Sowizdraniuk.