Bezpłatne szkolenia dla pracowników w czerwcu

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych w ramach projektu: „Dolnośląscy liderzy Medycyny wdrożenie zintegrowanego programu podnoszenia kompetencji studentów, doktorantów, kadry dydaktycznej i administracyjnej UMW.

SZKOLENIA ZAPLANOWANE NA CZERWIEC 2022 - OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!!!!

1. Zasady finansowania i rozliczania działalności dydaktycznej i naukowej uczelni publicznej zgodnie z Ustawą Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
Termin: 27-28.06.2022 r.

2. Tworzenie wewnętrznych aktów prawnych w uczelni. Rejestr umów od 2022 r.
Termin: 23-24.06.2022 r.

Wszystkie szkolenia trwają 2 dni i odbywają się w godzinach pracy (tj. 08.00-15.00)

Szczegółowe terminy szkoleń zostaną ustalone z uczestnikami poszczególnych szkoleń.

UWAGA: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: hr@umw.edu.pl
W zgłoszeniu należy wskazać nazwę szkolenia.

Przypominamy, że szkolenia skierowane są do kadry administracyjnej i kierowniczej Uniwersytetu Medycznego, a  pracownicy zakwalifikowani do udziału w projekcie są zobligowani do potwierdzenia chęci udziału w nim, poprzez podpisanie umowy uczestnictwa w projekcie.

Szczegółowe kryteria rekrutacyjne, procedura rekrutacyjna oraz zasady uczestnictwa w projekcie zostały opisane w Regulaminie Projektu – prosimy o zapoznanie się: