Dolnośląscy Liderzy Medycyny - Biuro Projektu

„Dolnośląscy liderzy Medycyny wdrożenie zintegrowanego programu podnoszenia kompetencji studentów, doktorantów, kadry dydaktycznej i administracyjnej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu”

Siedziba Biura Projektu:
ul. Marcinkowskiego 2-6, 50-368 Wrocław
p. 236.1, PARTER budynku Centrum Naukowej Infromacji Medycznej UMW
tel. 71 784 19 89

W razie jakichkolwiek pytań i spraw zapraszamy do kontaktu z biurem. Co miesiąc dopasowujemy godziny naszej pracy do Państwa planu zajęć. Zapraszamy!

Godziny konsultacji z Edukatorem dla uczestników projektu potrzebujących wsparcia w wykorzystaniu technologii informatycznych:

Czwartek: 9:00 - 14:00 (wyłącznie po ustaleniu terminu konsultacji mailowo/telefonicznie)
Piątek: 16:00 - 18:00 (wyłącznie po ustaleniu terminu konsultacji mailowo/telefonicznie)

Uwaga!
Uczestnicy projektu realizujący proces nadzorowanego samokształcenia mogą korzystać z dodatkowych godzin konsultacji po wcześniejszym ustaleniu terminu z Edukatorem.

02.11.2020 Zmiana organizacji pracy biura projektu.

Szanowni Państwo,

z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną wprowadzamy zmiany w organizacji pracy biura Projektu. Dokumenty do biura prosimy przekazywać przez Kancelarię Uczelni (parter budynku Centrum Naukowej Informacji Medycznej, wejście administracyjne). W razie potrzeby osobistej konsultacji termin prosimy uzgadniać mailowo bądź telefonicznie. W soboty i niedzielę biuro nie będzie dostępne dla interesantów - ze względu na trwające szkolenia wykorzystujące techniki kształcenia na odległość.
28.10.2020 UWAGA
Od dnia 28.10.2020 do odwołania godziny pracy biura:
od wtorku do piątku 9.00 - 15.30
01.10.2020
Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną konsultacje prowadzimy wyłącznie zdalnie - po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

01.07.2020
Biuro Projektu Dolnośląscy Liderzy Medycyny czynne jest zgodnie z planem pracy biura.

19.04.2020
Biuro Projektu Dolnośląscy Liderzy Medycyny pełni dyżur 2 dni w tygodniu (środa i czwartek 9.00 - 13.00). Interesanci są przyjmowani indywidualnie, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu telefonicznie/mailowo. W celu zasięgnięcia informacji dotyczącej projektu prosimy o kontakt mailowy z koordynatorami zadań. Dokumentacje projektową  dostarczamy tylko drogą mailową lub poprzez kancelarię.  Osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniach prosimy o kontakt mailowy z koordynatorem danego zadania, dokumenty natomiast będzie można dostarczyć w późniejszym terminie. Z wszelkie utrudnienia przepraszamy. Prosimy o zastosowanie się do wszelkich wskazań dotyczących obecnego stanu epidemiologicznego.

27.03.2020

W związku z sytuacją epidemiologiczną, Biuro Projektu Dolnośląscy Liderzy Medycyny zostaje zamknięte do odwołania. W celu zasięgnięcia informacji dotyczącej projektu prosimy o kontakt mailowy z koordynatorami zadań. Dokumentacje projektową  dostarczamy tylko drogą mailową. Osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniach prosimy o kontakt mailowy z koordynatorem danego zadania, dokumenty natomiast będzie można dostarczyć w późniejszym terminie. Z wszelkie utrudnienia przepraszamy. Prosimy o zastosowanie się do wszelkich wskazań dotyczących obecnego stanu epidemiologicznego.

17.03.2020

W związku z sytuacją epidemiologiczną, Biuro Projektu Dolnośląscy Liderzy Medycyny zostaje zamknięte do odwołania. W celu zasięgnięcia informacji dotyczącej projektu prosimy o kontakt mailowy z koordynatorami zadań. Dokumentacje projektową można dostarczać do kancelarii uczelnianej. Osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniach prosimy o kontakt mailowy z koordynatorem danego zadania, dokumenty natomiast będzie można dostarczyć w późniejszym terminie. Z wszelkie utrudnienia przepraszamy. Prosimy o zastosowanie się do wszelkich wskazań dotyczących obecnego stanu epidemiologicznego.