EUROPEAN MASTER DEGREE IN ORAL IMPLANTOLOGY

Tylko do 7 września można składać podania o przyjęcia na studia podyplomowe European Master Degree in Oral Implantology na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Rekrutacja odbędzie się przez platformę ZOOM.

Warunkiem rozpatrzenia wniosku aplikacyjnego jest zarejestrowanie się na stronie www.pts-app.pl, uiszczenie wszelkich opłat oraz przesłanie wskazanych dokumentów.
Moduł rejestracji na studia zostanie wyłączony rankiem 7 września 2020.Ze względu na dynamiczny rozwój implantologii i implantoprotetyki stomatologicznej w rehabilitacji pacjentów z brakami zębowymi, uczelnie medyczne biorą aktywny udział w nauczaniu implantologii i implantoprotetyki stomatologicznej.

Oferta studiów podyplomowych skierowana jest do średnio zaawansowanych, lecz posiadających doświadczenie kliniczne z zakresu chirurgii stomatologicznej, periodonologii i protetyki lekarzy stomatologów. Celem kształcenia jest rozwinięcie praktycznych umiejętności uczestników i przekazanie solidnej, naukowej wiedzy która ma zapewnić bezpieczne i skuteczne leczenie.

Po ukończeniu dwuletniego modułowego programu uczestnik studiów i obronie pracy dyplomowej będzie miał możliwość dalszej współpracy z kadrą naukową i wykładowcami.

Rekrutacja
Rekruacja organizowana przez UMED oraz PTS odbywa się dwustopniowo. W pierwszej kolejności należy założy konto w aplikacji PTS App oraz skompletować dokumenty i załadować je do systemu rekrutacyjnego. Pierwszy etap rekrutacji, w tym rozmowa kwalifikacyjna wstępnie zakwalifikowanych kandydatów na studia, odbędzie się przed komisją rekrutacyjną złożoną z ekspertów PTS. Osoby, które przejdą pozytywnie pierwszy etap rekrutacji, zostaną dopuszczone do drugiego etapu rekrutacji prowadzonego przez UMED. Szczegółowy regulamin studiów pojawi się później.

Czas trwania
2 lata, rozpoczęcie listopad 2020; Uroczyste zakończenie z rozdaniem dyplomów: czerwiec 2022 podczas kongresu WDI 2022

Program studiów i wymagane dokumenty - do pobrania