Aktualności - szkoła doktorska
Studencki Program Stypendialny
(20.6.2022)

Wrocławskie Centrum Akademickie uruchomiło nabór wniosków w ramach kolejnej edycji Studenckiego Programu Stypendialnego Prezydenta Wrocławia. O przyznanie stypendium mogą ubiegać się zarówno studenci, jak i doktoranci.

Webinar Akademii Młodych Uczonych i Artystów
(25.5.2022)

27 maja o godzinie 12:00 zapraszamy na webinar, podczas którego będziecie mogli porozmawiać z przedstawicielami Akademii Młodych Uczonych i Artystów.

Konferencja DocUMed
(25.4.2022)

Serdecznie zapraszamy na III Interdyscyplinarna Konferencja Doktorantów "DocUMed", która odbędzie się w dniach 8 - 10 czerwca 2022 r. Konferencja skierowana jest do młodych naukowców i doktorantów.

Kwartalnik Krajowej Reprezentacji Doktorantów - nr 1/22
(11.4.2022)

Krajowa Reprezentacja Doktorantów opublikowała pierwsze wydanie tegorocznego kwartalnika informacyjnego w polskiej oraz angielskiej wersji językowej. Kwartalnik stanowi podsumowanie aktywności KRD w danym kwartale.

Konferencja „Wieczór Naukowca 2022 - Wokół Człowieka"
(11.4.2022)

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu organizuje V Ogólnopolską Konferencję dla Młodych Naukowców: „Wieczór Naukowca 2022 - Wokół Człowieka", która odbędzie się 08.06.22 r. w formie hybrydowej.

Zalecenia odnośnie prowadzenia zajęć w semestrze letnim
(28.3.2022)

Zespół ds. zarządzania kryzysowego przygotował zalecenia dla studentów, doktorantów i pracowników dotyczące zapobiegania zakażeniu SARS-CoV-2 w semestrze letnim roku akademickiego 2021/2022.

Warsaw International Medical Congress
(24.3.2022)

W dniach 6-8 kwietnia 2022 roku odbędzie się siedemnasta edycja Warsaw International Medical Congress. Konferencja od lat gromadzi najzdolniejszych adeptów medycyny, młodych lekarzy oraz ich mentorów.

Doktoranci UMW po raz kolejny na podium
(18.3.2022)

Podczas VIII Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Interdyscyplinarne aspekty chorób skóry i błon śluzowych” trzy prace oryginalne doktorantów z Katedry i Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii zostały nagrodzone przez jury kongresu.

Program Smart-Up Lab 2022
(16.3.2022)

Uniwersytet Medyczny w Łodzi po raz siódmy organizuje Smart-Up Lab 2022. To program edukacyjno-inkubacyjny, którego celem jest stworzenie interdyscyplinarnych zespołów pracujących nad rozwiązaniami problemów z sektora ochrony zdrowia.

Konkurs na najlepszą pracę z zakresu statystyki
(15.3.2022)

Główny Urząd Statystyczny organizuje konkurs na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu statystyki spośród prac obronionych na wyższych uczelniach publicznych i niepublicznych w roku akademickim 2020/2021, które uzyskały pozytywną ocenę.