Bieg o Puchar Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu

Wydział Nauk o Zdrowiu swoje 40. urodziny świętować będzie także na sportowo. Ruszyły zapisy do biegu sztafetowego o Puchar Dziekan WNoZ. Zawody zaplanowano 6 czerwca 2018 roku na dystansie 40x1055 m.

Każda drużyna składająca się z minimum 4, maksymalnie 40 zawodników przebiegnie dystans maratonu – 42 km 195 m. Zapraszamy studentów i pracowników WNOZ do rywalizacji o Puchar Dziekan, a studentów i pracowników pozostałych Wydziałów do rywalizacji w klasyfikacji OPEN.

Wystarczy przebiec lub „przetruchtać” 1055 m żeby stać się uczestnikiem maratonu!

Najistotniejsze wyjątki z regulaminu:

1.    ORGANIZATOR:  Wydział Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu pod patronatem honorowym pani dziekan WNoZ - prof.  Joanny Rosińczuk
2.    TERMIN I MIEJSCE: 6 czerwca 2018 r., środa. Start: godz. 9:30. Start i meta: skwer i ścieżka biegowa (pomiędzy mostem Szczytnickim i mostem Zwierzynieckim) przed budynkiem WNoZ – ul. Bartla 5, Wrocław
3.    DYSTANS: 40 x 1055 m
4.    ZGŁOSZENIA: Zgłoszenia do biegu należy dokonywać poprzez formularz zgłoszeniowy do dnia 02.06.2018, do godz. 23.59. ( lub do wyczerpania miejsc). Możliwe jest zapisanie drużyny poprzez zgłoszenie zbiorowe bez indywidualnej konieczności zakładania profilu, co jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu imprezy.
5.    Wykaz utworzonych sztafet (szczegóły w załączniku nr 1)
6.    Chętni mogą zakupić koszulkę okolicznościową. (Tabela rozmiarów)

Koszulka Bieg WnoZ

Do zobaczenia na starcie.

UWAGA: Wszelkie informacje i sprawy organizacyjne:
Dyrektor Biegu: Krzysztof Aleksandrowicz, tel.: 603 61 31 44
adres e-mail: krzysztof.aleksandrowicz@umed.wroc.pl