Ostatnie wolne miejsca na praktyki wakacyjne w Tirgu Mures

Ruszyły zapisy do odbycia, przez 5 naszych studentów, 4-tygodniowych praktyk wakacyjnych w okresie 1-31.07.2018 w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Tirgu Mures (University of Medicine and Pharmacy of Tirgu Mures) w Rumunii.

Warunki:

1. zaliczenie I roku studiów
  2. dobra znajomość języka angielskiego
  3. strona rumuńska zapewnia zakwaterowanie w akademiku

Dostępne kliniki:

cardiology, gastroenterology, hematology, surgery, laboratory medicine, pathology, ophthalmology, infectious diseases, pediatrics

W przypadku zainteresowania innymi departamentami, prosimy o ich wskazanie w zgłoszeniu

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania zgłoszeń on-line zawierających:

1. imię i nazwisko, rok, kierunek, mail + tel. kontaktowy

2. preferowane kliniki (np. 2 tyg. pediatria + 2 tyg. położnictwo lub 4 tyg. kardiologia, etc.)

3. potwierdzoną z dziekanatu średnią ocen z dotychczasowego przebiegu studiów

4. opcjonalnie: kserokopia certyfikatu językowego (j. angielski) lub ocena z egzaminu językowego uzyskana ze SJO UMED.

Osoby zainteresowane zrealizowaniem obowiązkowych praktyk zawodowych  – prosimy o dołączenie karty praktyk w jęz. angielskim

Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu pokrywa koszty podróży

Informacje znaleźć można na stronie.

Zgłoszenia proszę przesyłać do dnia 18.05.2018r. na maila: roksana.struzik-galwa@umed.wroc.pl