The University of Edinburgh zaprasza na letnie kursy

Ruszyły aplikacje na letnie kursy „Summer schools” organizowane przez The University of Edinburgh w Wielkiej Brytanii: Edinburgh Instructional Trauma Course 13-17.08.2018 oraz Edinburgh Summer School in Clinical Education 13-17.08.2018.

Tak jak miało to miejsce w 2017 roku, Polish School of Medicine Memorial Fund będzie sponsorowała kilka miejsc na obu kursach! Stypendia pokryją zakwaterowanie (wraz ze śniadaniem) od niedzieli 12 sierpnia do soboty 18 sierpnia 2018 roku.  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów:

oraz składania wniosków o stypendia finansowane w ramach Polish School of Medicine Memorial Fund, który umożliwia odbycie studiów lub badań (Distance Learning Programmes/Summer Schools/Short study visits) na Uniwersytecie Edynburskim.

Informacje o funduszu stypendialnym w załączniku. Termin składania zgłoszeń upływa 15 maja 2018 r.

Zakwalifikowane do kursów/programów osoby uprzejmie prosimy o poinformowanie Działu Współpracy Międzynarodowej drogą mailową: ru-m@umed.wroc.pl