Studenci ERAMUS+ zwiedzili Kraków

Studenci, studiujący u nas w ramach programu ERASMUS+ co roku biorą udział w dwóch wyjazdach: zimą do Krakowa, wiosną do Gdańska. W weekend 24-26.11 zwiedzili najważniejsze zabytki Krakowa, a także udali się do muzeum Auschwitz-Birkenau.

Wszystkie koszty zorganizowanej  wycieczki pokryte zostały z programu Erasmus+. Opiekunami studentów podczas wycieczki byli polscy studenci: Erik Brzezicki, Anna Kalin i Piotr Wawryka, którzy doskonale wywiązali się z powierzonego im zadania.

During last weekend (24-26.11.2017) Erasmus+ students from our University took part in a trip to Krakow. They spent a good time during guided tour in Old Town, they were also in  Auschwitz-Birkenau Museum. All cost of the trip was covered by Erasmus+ programme. During the trip 3 polish medicine students  took care of the Erasmus group. They managed to do it perfectly.