Już wiemy jak wyjechać na ERASMUSa

Poznaliśmy zasady rekrutacji, najważniejsze terminy i wskazówki byłych stypendystów programu ERASMUS. Dział Współpracy Międzynarodowej przygotował spotkanie informacyjne - poniżej link z prezentacją z podsumowaniem.

Spotkanie prowadził koordynator uczelniany dr Marcin Stańda. Obecni byli również koordynator Wydziału Lekarskiego dr Tomasz Pietraszkiewicz oraz Sława Ksencz i Dominika Lucińska, zajmujące się administracyjną obsługą programu.

Prezentacja zaprezentowana przez Sławę Ksenycz dostępna jest pod linkiem. Nowością w porównaniu do lat ubiegłych jest aplikowanie on-line.

Na zakończenie spotkania swoim doświadczeniem podzieliły się osoby, które już brały udział w wyjazdach w ramach programu ERASMUS. Przede wszystkim podkreśliły, aby się nie zniechęcać szukając praktyk samodzielnie. Do szpitali lub prywatnych gabinetów należy pisać do skutku, dzwonić i kontakt ponawiać.

Fot. Adam Zadrzywilski