Zagraniczne praktyki wakacyjne w Charkowie

Dział Współpracy Międzynarodowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu zaprasza 6 studentów naszej Uczelni do odbycia miesięcznych praktyk wakacyjnych w klinikach Narodowego Uniwersytetu Medycznego w Charkowie.

Warunki finansowe: Uczelnia w Charkowie zapewnia bezpłatne zakwaterowanie w akademiku, a Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu pokrywa koszty podróży.

Warunkiem umożliwiającym odbycie praktyk jest:

1) zaliczenie I roku studiów
2) minimalna średnia ocen uzyskanych z dotychczasowego okresu studiów 3.0;
3) bardzo dobra znajomość języka angielskiego albo języka instytucji przyjmującej (udokumentowana odpowiednim certyfikatem, min. poziom B2) lub pozytywnie zaliczony test z jęz. angielskiego przeprowadzony przez Studium Języków Obcych UMW.

Zgłoszenia zawierające: imię nazwisko studenta (mail + telefon kontaktowy), wydział, rok, kierunek studiów, zaświadczenie z dziekanatu poświadczające średnią ocen wraz z określeniem miejsca praktyk oraz opcjonalnie kserokopię certyfikatu językowego, prosimy składać osobiście do Działu Współpracy Międzynarodowej (budynek Rektoratu, II p. pok. 23) DO DNIA 24.04.2017R. WŁĄCZNIE. Praktyki odbędą sięw lipcu 2017 roku.

Po weryfikacji złożonych aplikacji, Dział Współpracy Międzynarodowej poinformuje 6 zakwalifikowanych na praktyki studentów.

Wyłonieni kandydaci zobowiązani są do wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego na czas praktyki.

Prosimy o zapoznanie się ze stroną internetową jednej z wiodących uczelni medycznych na Ukrainie: