Prof. Marta Misiuk-Hojło na czele PTO

Prof. Marta Misiuk-Hojło, kierownik Katedry i Kliniki Okulistyki UMW i USK, po raz kolejny została wybrana do władz Zarządu Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz na stanowisko wiceprzewodniczącej Sekcji Jaskry PTO.

W dniach 9-11 czerwca 2022 r. w Warszawie odbył się 53. Zjazd Okulistów Polskich. Podczas wydarzenia specjaliście debatowali na temat aktualnych tematów z zakresu okulistyki, dyskutując o najnowszych badaniach naukowych, wytycznych, zaleceniach, czy metodach diagnostycznych.
W ramach tegorocznej edycji spotkania odbyły się także wybory do Zarządu Głównego PTO. Obecnie Prezesem PTO jest już prof. Bożena Romanowska-Dixon, Prezesem Elektem została prof. Ewa Mrukwa-Kominek. Do władz zarządu oraz na stanowisku wice-przewodniczącą Sekcji Jaskry PTO została obsadzona natomiast prof. Marta Misiuk-Hojło z Katedry i Kliniki Okulistyki UMW i USK. Serdecznie gratulujemy!