Ogólnopolski Dzień Diagnosty - Przygotowanie pacjenta do badań

Studenckie Towarzystwo Diagnostów Laboratoryjnych UMW serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu "Ogólnopolski Dzień Diagnosty - Przygotowanie pacjenta do badań".

27 maja Ogólnopolski Dzień Diagnosty i zarazem pierwszy dzień wydarzenia - zorganizowane będą dwa tematyczne webinary dotyczące przygotowania pacjenta do badań laboratoryjnych. Spotkania odbędą się na platformie Microsoft Teams.
Link: https://fb.me/e/1L2PrDahm

O godzinie 16:00 zapraszamy na wykład "Jak poprawnie przygotować się do badań - najważniejsze zasady", który poprowadzi dr hab. Iwona Bil-Lula prof uczelni.

Natomiast o godzinie 18:00 odbędzie się drugi wykład "Oczywiste i mniej oczywiste błedy w przygotowaniu do badań laboratoryjnych oraz ich wpływ na uzyskiwanie wyniki", który poprowadzi  dr hab. Agnieszka Ćwiklińska.

Drugiego dnia - 28 maja - zapraszamy na bezpłatne badania stężenia glukozy we krwi włośniczkowej, saturacji oraz ciśnienia do Centrum Handlowego Magnolia Park. Będziemy czekać na Państwa od godziny 10:00 przy wejściu głównym od ulicy Legnickiej.