IV Akademickie Dni Integracji

Zapraszamy na IV Akademickie Dni Integracji organizowane przez Politechnikę Wrocławską i Stowarzyszenie „Twoje Nowe Możliwości” we współpracy z Radą Ekspertów ds. Kształcenia Studentów z Niepełnosprawnością.

Wydarzenie odbędzie się 26-27 maja na kampusie Politechniki Wrocławskiej. Liczba miejsc jest ograniczona, więc zapraszamy do jak najszybszej rejestracji. Formularz rejestracyjny dostępny pod linkiem (https://forms.office.com/r/bct5im7uYN). Prosimy również o zaznaczenie warsztatów, w których chcą Państwo uczestniczyć – tutaj również obowiązuje limit miejsc. Rejestracja zostanie zakończona 20.05.2022 lub po wyczerpaniu miejsc.
- konferencja, w tym warsztaty, dedykowana jest środowisku akademickiemu, a więc i pracownikom i studentom uczelni wyższych,
- zarówno pracownik, jak i student UMW może wziąć udział nie tylko w jednym, ale w kilku wybranych warsztatach,
- dla pracowników i studentów UMW udział w warsztatach (cały drugi dzień konferencji) jest bezpłatny,
- w przypadku pytań odnośnie konferencji i warsztatów należy kontaktować się z Biurem Osób z Niepełnosprawnością, tel. 71 324 14 69.

Przekrój tematyczny jest w tym roku niezwykle urozmaicony. Pierwszego dnia w ramach konferencji naukowej proponujemy trzy panele tematyczne związane z dostępnością w różnych obszarach: Innowacyjne rozwiązania techniczne, Innowacyjne rozwiązania w architekturze oraz Innowacyjne rozwiązania organizacyjne. Pełny program ADI do pobrania TUTAJ
Konferencję zakończą wspólne obrady Rady Ekspertów ds. Kształcenia Studentów z Niepełnosprawnością oraz Komisji ds. Wyrównywania Szans Edukacyjnych przy KRASP.
W Komitecie Naukowym IV Akademickich Dni Integracji, Uniwersytet Medyczny reprezentuje dr hab. Tomasz Zatoński, prof. UMW Prorektor ds. Budowania Relacji i Współpracy z Otoczeniem.