Kurs online języka migowego A1 dla pracowników UMW

21 kwietnia rozpoczynają się zajęcia z kursu polskiego języka migowego na poziomie A1 dla pracowników UMW. Z dniem 13.04.2022r. zakończone zostały zapisy do poszczególnych grup.

Łącznie, na obecną edycję, zapisało się 29 pracowników administracyjnych i dydaktycznych naszej Uczelni. Kurs na platformie Zoom rozpoczyna się w dniu dzisiejszym dla grupy 4-tej, a w poniedziałek 25-go kwietnia dla grup: 1,2 i 3. Zajęcia potrwają do 21.06.2022r., a poprowadzi je wykwalifikowana kadra Zarządu Głównego Polskiego Związku Głuchych z siedzibą w Warszawie. Wszystkie osoby, które zapisały się do danych grup otrzymały na maila z domeną uczelnianą informację i rozkład zajęć swojej grupy. Przypominamy raz jeszcze najważniejsze informacje techniczne:
- ważne, aby w czasie kursu posługiwać się sprzętem z kamerką, wtedy kurs jest najefektywniejszy, opiera się o interakcję prowadzącego z uczestnikiem/uczestnikami,
- osoby nie mające możliwości odbywania kursu na sprzęcie z kamerką również mogą uczestniczyć w kursie, z zastrzeżeniem powyżej,
- każdy uczestnik kursu otrzyma imienne zaświadczenie potwierdzające fakt jego odbycia,
- linki dostępowe do poszczególnych spotkań w trakcie przebiegu kursu uczestnicy poszczególnych grup otrzymają na swoje adresy mailowe z domeną umw.edu.pl co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem każdych zajęć,
- pomoc techniczną i merytoryczną uczestnikom kursu w trakcie przebiegu kursu i wykorzystywania  platformy ZOOM w czasie przeprowadzanych zajęć zapewni Pani Agnieszka Kukulska – pracownik Zarządu Głównego Polskiego Związku Głuchych, pod numerem telefonu 501-458-470.
Udział pracowników UMW w kursie jest bezpłatny.
Życzymy przyjemnej i owocnej nauki!