Nie żyje Wojciech Frontczak

Pogrzeb Wojciecha Frontczaka zaplanowany jest w sobotę 9 kwietnia. Rozpocznie się różańcem o godz. 11.30 , o 12.00 odbędzie się Msza św. w Kościele w Swarzędzu pod wezwaniem Matki Bożej Miłosierdzia, Osiedle Kościuszkowców 1.

Wojciech Frontczak był blisko 20 lat związany z naszą uczelnią, kierował Działem Projektów Europejskich oraz pracami Biura Projektów naszej UMW, ostatnio wspierał swoim doświadczeniem Centrum Zarządzania Projektami.

Wojciecha Frontczaka w osobistych słowach pożegnali Prorektor ds. nauki prof. Piotr Dzięgiel:

Drogi Wojtku, poznaliśmy się blisko dwadzieścia lat temu. Realizowaliśmy wspólnie projekty i przedsięwzięcia naszego Uniwersytetu. Byłeś skarbnicą wiedzy i ostoją spokoju.

Trudno mi uwierzyć, że już w tym świecie nie spotkamy się. Odpoczywaj, będzie mi Ciebie brakowało.

Piotr Dzięgiel

a także  najbliżsi współpracownicy:

Z głębokim poruszeniem przyjęliśmy informację o niespodziewanym odejściu naszego Kolegi. Wojtku, mamy nadzieję, że w nowym świecie będziesz realizował równie wspaniałe projekty jak na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Dziękujemy Ci za życzliwość, za Twoją delikatność, dyskretność i poczucie humoru. Byłeś dżentelmenem w oczach kobiet, z którymi współpracowałeś. Nigdy nie zapomnimy smaku Twojej urodzinowej tarty z truskawkami. Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci i w sercach…

Zespół Centrum Zarządzania Projektami