Pomagajmy mądrze apeluje rektor UMW

Informację o podjętych i planowanych działaniach rektor Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu prof. Piotr Ponikowski przekazał w wystąpieniu. Zaapelował w nim także, byśmy pomagali mądrze odpowiadając na konkretne potrzeby.

Rektor UMW powołał koordynatora działań dotyczących sytuacji na Ukrainie. Został nim Prorektor ds. budowania relacji i współpracy z otoczeniem dr hab. Tomasz Zatoński, prof. Uczelni. By pomagać mądrze wszelkie pomysły na działania wspierające organizowane przez członków naszej Uczelni powinny być wpierw skonsultowane z koordynatorem poprzez kontakt pod adresem mejlowym ukraina@umw.edu.pl. Pod ten adres można też kierować wszelkie informacje i pytania dotyczące sytuacji związanej z wojną na Ukrainie.