Gwiazdy Umiędzynarodowienia 2022

Zgłoszenia kandydatów do Nagrody Środowiskowej „Gwiazdy Umiędzynarodowienia / Internationalization Stars 2022” trwają do 17.12.2021 r. To nagroda dla osób mających wybitne osiągnięcia w zakresie umiędzynarodowienia polskich szkół wyższych.

Kandydatów mogą zgłaszać władze uczelni i organizacji zaangażowanych w umiędzynarodowienie, a także nauczyciele akademiccy, studenci i doktoranci polskich szkół wyższych.
Nagroda przyznawana jest przez kapitułę składającą się z reprezentantów polskich instytucji i organizacji zaangażowanych w rozwój umiędzynarodowienia - pod patronatem przewodniczącego KRASP, w następujących kategoriach:

• Gwiazda Zarządzania - Management Star
  • Gwiazda Kształcenia - Teaching Star
  • Gwiazda Marketingu - Marketing Star
  • Gwiazda Badań - Research Star
  • Wschodząca Gwiazda - Rising Star
  • Gwiazda Dyplomacji Publicznej - Public Diplomacy Star

Przyznana zostanie także nagroda specjalna:

• Wybitna Gwiazda - Distinguished Star

Szczegóły dotyczące konkursu oraz ankieta zgłoszeniowa znajdują się na stronie: http://gwiazdyinternacjonalizacji.pl/