Dzień Doktoranta 2021

Samorząd Doktorantów UMW zaprasza na obchody Dnia Doktoranta, które odbędą się 6.11.2021 r. Wydarzenie zainauguruje wykład prof. Bralczyka pt.: „Komunikacja lekarz - pacjent oraz rozwój naukowy doktorantów”.

Dzień Doktoranta 2021 rozpocznie się o godzinie 10.30 w Sali Audytoryjnej Jana Pawła II przy ul. Borowskiej. W wydarzeniu uczestniczyć i przemawiać będą m.in. Prorektor ds. Nauki UMW – prof. dr hab. Piotr Dzięgiel, prof. Mirosław Banasik oraz Przewodniczący Samorządu Doktorantów UMW - lek. Stanisław Supplitt.

Spotkanie otworzy wykład pt.: „Komunikacja lekarz - pacjent oraz rozwój naukowy doktorantów”, który wygłosi prof. Jerzy Bralczyk - polski językoznawca i gramatyk normatywny, naukowiec oraz specjalista w zakresie języka mediów, reklamy i polityki.

Dodatkowo w trakcie wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość spotkania z przedstawicielką Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej oraz Dyrektor Centrum Zarządzania Projektami, która opowie z kolei o programach stypendialnych dla doktorantów.

Uroczystość zakończy przemówienie mgr Dominik Delczyk - Przewodniczącej Porozumienia Doktorantów Uczelni Wrocławskich.

Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Rektora UMW. Ze względu na sytuację epidemiczną, zachęcamy do wcześniejszej rejestracji na wykłady. Formularz zapisu na wydarzenie:
O zapisie na wydarzenie decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane otrzymają zaproszenie drogą mailową. Liczba miejsc ograniczona.