Warsztat „Humor w Medycynie"

Fundacja Czerwone Noski Klown w Szpitalu razem z Fundacją Red Noses Clowndoctors International organizują bezpłatny warsztat „Humor w Medycynie”, który jest skierowany m.in. do studentek i studentów kierunków medycznych.

Od 10 lat artyści-klowni z Fundacji Czerwone Noski Klown w Szpitalu goszczą w szpitalach dziecięcych w różnych częściach Polski. Fundacja realizuje programy takie jak: Klown w Szpitalu i Pogotowie Uśmiechu. Na bazie tych doświadczeń fundacja opracowała warsztat skierowany do lekarzy/lekarek, pielęgniarzy/pielęgniarek oraz studentów i studentów uczelni medycznych, którego celem jest zachęcenie do używania humoru w budowaniu relacji między pracownikami służby zdrowia a pacjentami oraz zrozumienie właściwego korzystania humoru w sytuacjach opieki zdrowotnej.
Wydarzenie poprowadzą artyści-klowni z Fundacji Czerwone Noski. Zapisy na warsztaty możliwe pod numerem telefonu 22 614 02 99 oraz poprzez adres e-mail: info@czerwonenoski.pl. Więcej na temat fundacji oraz samego szkolenia znajduje się na stronie:  https://www.facebook.com/CzerwoneNoskiKlownWSzpitalu. Do pobrania również ulotka informacyjna.