Prof. Zbigniew Wszołek o przygotowywaniu publikacji naukowych

Prof. Zbigniew Wszołek z Mayo Clinic - wybitny światowy autorytet w zakresie zaburzeń ruchowych i schorzeń neurodegeneracyjnych podzieli się  z pracownikami UMW swoimi doświadczeniami odnośnie publikacji prac naukowych.

Prof. Zbigniew Wszołek - członek wielu kolegiów redakcyjnych międzynarodowych czasopism naukowych - przyjedzie na Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu na zaproszenie kierownika Katedry i Kliniki Neurologii dr. hab. Sławomira Budrewicza, prof. Uczelni.

Wygłosi wykład poświęcony zagadnieniom przygotowywania prac naukowych do publikacji oraz pisania recenzji do czasopism medycznych. Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zadawania pytań i uczestniczenia w dyskusji.

Wykład odbędzie się w piątek 24 września o godzinie 13.15 w sali 3.48 na 2 piętrze w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym przy ul. Borowskiej 213.

UWAGA: Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o zgłaszanie chęci udziału na adres mailowy maria.matuszczyk@umw.edu.pl do czwartku 23 września.

Link do BIO prof. Z. Wszołka