Prawie 3000 przypadków COVID opisanych w bazie USK

Dyrektor Szkoły Doktorskiej dr hab. Mirosław Banasik, prof. UMW  informuje iż w ramach pracy zespołu ds. opracowania wyników leczenia pacjentów hospitalizowanych w szpitalu z USK z powodu COVID-19 przygotowano bazę danych prawie 3000 chorych.

Każdy przypadek jest opisany uwzględnieniem dokładnych danych klinicznych, laboratoryjnych, a także z obserwacją kliniczną z informacją o zgonach do dnia 30/07/2021.
Zapraszamy uczestników szkoły doktorskiej i studiów doktoranckich do udziału w przygotowywaniu publikacji. Chcielibyśmy, aby jak najwięcej osób z naszej Uczelni skorzystało naukowo z przygotowanej bazy danych. Powołany przez władze rektorskie zespół oferuje pomoc merytoryczną w zakresie tematów badawczych, oraz przygotowanie zleconych analiz.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt drogą e-mailową na adres kinga.luchowska@umed.wroc.pl