Procedura dotycząca awansów stanowiskowych NA

20.08.2021 uruchomiony został proces przyjmowania wniosków o awanse stanowiskowe w grupie pracowników dydaktycznych, badawczo-dydaktycznych oraz badawczych. By usprawnić i ułatwić działania wypracowana została specjalna procedura.

Założenia procedury, dokładnie wyjaśniającej poszczególne kroki, omówione i uzgodnione zostały ze związkami zawodowymi. W efekcie dokument wdrożony został jako Zarządzenie Rektora nr 194 - link.

Prorektor ds. nauki w grupie badawczej i badawczo-dydaktycznej oraz Prorektor ds. studentów i dydaktyki w grupie dydaktycznej ogłosili harmonogram naboru wniosków o zmianę stanowiska nauczyciela akademickiego.

Kierownicy jednostek mogą to zrobić do 3 września 2021. Po przeanalizowaniu wniosków przez dziekanów, przewodniczących rad dyscyplin i prorektorów zostaną one do 17 września przekazane do Działu Spraw Pracowniczych, który po potwierdzeniu kwestii formalnych przekaże je do decyzji JM Rektora UMW.

Komunikat Prorektora ds. nauki - link
Komunikat Prorektor ds. studentów i dydaktyki -  link

UWAGA! Wnioski niekompletne lub złożone po terminie nie będą procedowane.