Bezpłatne szkolenia z języka migowego dla pracowników UMW

Bezpłatne szkolenia z języka migowego dla pracowników administracyjnych i kadry dydaktycznej UMW, szkolenia planowane sa na koniec tego roku.

Pełnomocnik Rektora ds. Studentów i Doktorantów Niepełnosprawnych – dr Krzysztof Aleksandrowicz informuje, że pod koniec bieżącego roku planowane są szkolenia z języka migowego skierowane  zarówno do pracowników administracji, jak i kadry dydaktycznej Uczelni. Celem szkoleń jest zdobycie kompetencji służących podniesieniu jakości obsługi studentów i doktorantów z niepełnosprawnością. Ilość edycji i terminów szkolenia będzie uzależniona od liczby zgłoszeń.
Osoby, które chciałyby wziąć udział w szkoleniu z języka migowego proszone są o przesłanie tej informacji do dnia 15 września b.r. na adres mailowy: iwona.sojka@umed.wroc.pl. Po oszacowaniu liczby potencjalnych uczestników powstanie terminarz szkoleń, na podstawie którego będzie można zapisywać się na konkretne terminy. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. W przypadku ograniczonej liczby miejsc będzie decydowała kolejność zgłoszeń.