Jak uwierzytelnić profil naukowca w ORCID? - szkolenie

Po raz kolejny pracownicy Biblioteki UMW zapraszają na krótkie szkolenie online, w czasie którego pokażą jak uwierzytelnić profil naukowca na Polskiej Platformie Medycznej w systemie ORCID. Taki obowiązek ma każdy naukowiec uczelni.

Czas na przeprowadzenie uwierzytelnienia mija 30 czerwca 2021. Obowiązek spoczywa na każdym pracowniku zaliczonym do grupy n w którejkolwiek z dyscyplin. Uwierzytelnienie będzie ważnym elementem w procesie ewaluacji, stąd konieczność jak najszybszego dokończenia procesu przez wszystkich naukowców.

Kolejne już szkolenie odbędzie się 10 czerwca (czwartek) o godz. 13.00 na platformie MS Teams. Poprowadzi je Justyna Zawada z Działu Informacji Naukowej i Bibliografii Biblioteki Głównej UMW.
Link do szkolenia 10 czerwca 2021