Pierwszy Dzień Kariery UMW

31 maja 2021 r. odbędzie się pierwszy w historii naszej uczelni Dzień Kariery, podczas którego chcemy przybliżyć naszym studentom i absolwentom sylwetki potencjalnych pracodawców. Wydarzenie zostanie zorganizowane w formule online.

Nasza uczelnia kształci specjalistów z zakresu medycyny, stomatologii, farmacji, analityki medycznej, fizjoterapii, ratownictwa medycznego, pielęgniarstwa, położnictwa, dietetyki oraz zdrowia publicznego i to właśnie firmy poszukujące pracowników z tych obszarów zaprosiliśmy do udziału w wydarzeniu. W gronie wystawców znajdą się wrocławskie szpitale i przychodnie, jak również firmy działające w obszarze ochrony zdrowia w sektorze publicznym i prywatnym.

Dzień Kariery UMW 2021

Na stronie Dnia Kariery prezentowane będą profile pracodawców, z którymi chętni będą mogli spotkać się również online, na wydarzeniu na Facebooku oraz poświęconym mu profilu.
Strona wydarzenia: https://bit.ly/3bDQ1vO

Wystąpienia wystawców będą przeplatane prezentacjami dodatkowymi autorstwa pracowników naszej uczelni. Będą one dotyczyć między innymi specyfiki pracy w branży medycznej, informacji na temat różnych form zatrudnienia i prowadzenia działalności w ramach różnych zawodów medycznych oraz zasad konstruowania skutecznego CV.

Dzień Kariery UMW 2021 odbędzie się 31 maja 2021 roku i potrwa od 14:30 do 17:00.