Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe

Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe na Politechnice Wrocławskiej to cykl spotkań kierowany do szerokiego grona odbiorców: studentów, doktorantów, pracowników naukowych i osób zainteresowanych pogłębianiem wiedzy.

W ramach spotkań ISN odwiedzili nas już m.in. prof. Klaus von Klitzing, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki, prof. Adrian Bejan, odkrywca prawa konstruktywnego w termodynamice, a także prof. Maciej Żylicz, prezes Fundacji na rzecz Nauki Polskiej.

26 maja br. gościem ISN będzie prof. Joseph Weiler- światowej sławy prawnik, wykładowca na Uniwersytecie Nowojorskim oraz Uniwersytecie Harvarda. Prof. Weiler specjalizuje się w dziedzinie prawa konstytucyjnego i unijnego. Zajmuje się związkami prawa i religii, jest autorem wielu prac z dziedziny prawa międzynarodowego, a także jest pasjonatem pszczelarstwa.

W ramach ISN na PWr prof. Joseph Weiler wygłosi wykład zatytułowany "The secret life of bees", który jest poświęcony jego pozazawodowej pasji, czyli pszczelarstwu.
Spotkanie rozpocznie się 26 maja, o godzinie 17.00. Z powodu ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa wykład odbędzie się w formie online.
Link do transmisji: https://youtu.be/c1pdwJY2PP4
Po 26 maja wykład dostępny będzie na YouTube z polskimi napisami.