2021 Medical Korea Academy Online Training Program (MKA e-class)

Dział Współpracy Międzynarodowej oraz Ambasada Republiki Korei w Warszawie serdecznie zapraszają do uczestnictwa w kursie online 2021 Medical Korea Academy Online Training Program (MKA e-class).

Kurs został zorganizowany przez Korea Heath Industry Development Institute pod patronatem koreańskiego Ministry of Health and Welfare. Będzie trwał 6 tygodni (od 1 czerwca do 16 lipca) a składa się na niego 20 wykładów podzielonych na trzy moduły: Surgical Skill Education, Internal Medicine Skill Education, Non-Clinical Education.

Udział w kursie mogą wziąć zarówno studenci studiów medycznych jak i pracownicy naukowi i lekarze. Chęć udziału w kursie należy zgłosić na adres e-mailowy mkaglobal@khidi.or.kr przesyłając wypełnioną aplikację oraz oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych do 14 maja 2021.

Więcej informacji dostępnych jest w załączonej infografice.