Konkurs Kosciuszko Foundation dla najlepszej publikacji

Do 31 maja można nadsyłać zgłoszenia do nagrody Bogdana i Zygmunta Janczewskich w konkursie organizowanym przez Kosciuszko Foundation Poland na najlepszą oryginalną publikację naukową z zakresu medycyny klinicznej.

Konkurs dotyczy pracy, która została opublikowana w czasopiśmie medycznym światowej rangi, w języku angielskim, w okresie dwóch lat poprzedzających rok przyznania nagrody (dotyczy 2019-2020).
Nagroda może zostać przyznana za publikację przygotowaną na podstawie badań wykonanych w Polsce lub w zagranicznym ośrodku naukowym.
O nagrodę mogą ubiegać się autorzy posiadający obywatelstwo polskie, pracujący i mieszkający stale na terytorium Polski.
Termin przesłania zgłoszeń upływa 31.05.2021, a termin rozstrzygnięcia - październik 2021.
Szczegółowe informacje:  Kosciuszko Foundation Poland - NAGRODA BOHDANA I ZYGMUNTA JANCZEWSKICH