Erasmus Charter for Higher Education 2021 – 2027

UMW w postępowaniu konkursowym otrzymał na kolejne lata Erasmus Charter for Higher Education 2021 – 2027. Karta Erasmusa pozwoli społeczności akademickiej naszej Uczelni brać udział w mobilnościach programu Erasmus.

Wniosek do KE został przygotowany przez Zespół Programu Erasmus Działu Współpracy Międzynarodowej. Aktualnie czekamy na wytyczne Komisji Europejskiej, która określi nowe zasady programu. Z wstępnych informacji wynika, że będą nowe możliwości realizowania programu. Po otrzymaniu aktualnego Przewodnika Programu stosowne informacje zostaną zamieszczone na stronie Erasmus oraz stronie głównej naszej Uczelni.

Karta Erasmus Charter for Higher Education 2021 – 2027 dla Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu