Visiting Professors: prof. Stephan Doering

Katedra Psychiatrii zaprasza na wykłady, seminaria i warsztaty Profesora Stephana Doeringa z Wydziału Psychoanalizy i Psychoterapii Uniwersytetu Medycznego w Wiedniu.

Prof Doering jest jednym z najbardziej cenionych w Europie specjalistów w dziedzinie leczenia zaburzeń osobowości oraz badań nad skutecznością psychoterapii i metodami diagnozy zaburzeń osobowości.

21 maja 2019, wtorek
miejsce: SALA WYKŁADOWA CNIM (BIBLIOTEKA), UMW, UL. K. MARCINKOWSKIEGO 2-6
• 09:00 – 10:45 seminarium: Ogólne wprowadzenie do zaburzeń osobowości.
• 11:00 – 13:00 warsztat: Leczenie zaburzeń osobowości - wyniki empiryczne.
• 17:00 – 18:30 wykład: Różne podejścia do diagnozowania funkcjonowania osobowościowego.

22 maja 2019, środa
seminarium i warsztat, miejsce: SALA WYKŁADOWA KATEDRY I ZAKŁADU MIKROBIOLOGII WROCŁAW, UL. T. CHAŁUBIŃSKIEGO 4,
• 09:00 – 10:45 seminarium: Przeniesienie erotyczne.
• 11:00 – 13:00 warsztat: Ocena struktury osobowości.
• 15:00 – 17:00 wykład: Rola niejawnej komunikacji w relacji psychoterapeutycznej.
(UWAGA! WYKŁAD ODBĘDZIE SIĘ W: SALI WYKŁADOWEJ CNIM (BIBLIOTEKA), UMW, UL. K. MARCINKOWSKIEGO 2-6)

23 maja 2019, czwartek (NA ZAPISY: WARSZTAT DLA BADACZY, ILOŚĆ MIEJSC: 40)
• start godz. 08:00 warsztat: Ustrukturyzowany wywiad do badania struktury osobowości (STIPO-R).
miejsce: SALA SEMINARYJNA KATEDRY I KLINIKI PSYCHIATRII UNIWERSYTETU, UMW, WYB. PASTEURA 10

W związku z ograniczoną ilością miejsc na salach wykładowych należy wysłać zgłoszenie. Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową na adres piotr.musial@umed.wroc.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń.