Zaproszenie na szkolenie online "How to prepare a succesful proposal - meeting with evaluator"

W ramach kampanii informacyjnej Krajowego Punktu Kontaktowego zapraszamy na spotkanie z ewaluatorem wniosków MSCA-IF, dr. Marcinem Łuczakiem.

Będzie to okazja, aby dowiedzieć się na co ewaluatorzy zwracają uwagę przy ocenie wniosków oraz zadać pytania na żywo. Szkolenie jest adresowane do osób piszących wnioski w odpowiedzi na otwarty konkurs. Zapraszamy naukowców oraz osoby z instytucji goszczących wspierających przygotowanie wniosku.

• Spotkanie odbędzie się online - 30 lipca o godzinie 9:30. Dane dostępu do spotkania zostaną wysłane tylko do zarejestrowanych osób. Rejestracja jest dostępna pod linkiem.
  • Webinarium odbędzie się w całości w języku angielskim, będzie miało charakter interaktywny, w dużej części poświęcone sesji pytań i odpowiedzi. Przed spotkaniem prosimy o zapoznanie się z przewodnikiem pisania wniosków: N4M__2020_IF_Handbook_Final