Wystawa Dresden-concept we Wrocławiu

Drezno będzie jeszcze bliżej Wrocławia. 22 września na placu Solnym pojawi się wystawa naukowa Dresden-concept. Jej otwarciu towarzyszyć będą wykłady, panele dyskusyjne i sesje informacyjne dla studentów.

Wystawę, przygotowaną w języku polskim i angielskim, oglądać będzie można do 11 października. Towarzyszące jej wydarzenia, w które angażują się liczni naukowcy z Polski i Niemiec, mają wpierać wymianę i współpracę pomiędzy partnerami skupionymi wokół Dresden-concept - między innymi Uniwersytetem Technicznym w Dreźnie (TU Dresden) a wrocławskim środowiskiem akademickim.

Plakat Dresden Concept
Szereg imprez skierowany jest do naukowców, studentów, partnerów badań a także mieszkańców Wrocławia.

Otwarcie wystawy zaplanowano w piątek 22.09.2017 o godz. 15:30. Obok rektorów i dyrektorów partnerów skupionych wokół Dresden-concept, a także przedstawicieli uczelni z Wrocławia pojawią się także Wolnego Państwa Saksonia, Nadburmistrz Drezna czy Prezydent Wrocławia.  Zainteresowanych udziałem w uroczystości otwarcia, prosimy o zarejestrowanie na stronie.

Oficjalny program otwarcia wystawy.