Wyjazd dla studentów i doktorantów z niepełnosprawnością

Do 27 listopada studenci i doktoranci z niepełnosprawnością chętni na bezpłatny wyjazd szkoleniowo-integracyjny zapisywać się mogą w Biurze Obługi Studenta. Spotkanie zaplanowano od 15 do 17 grudnia 2017 roku w Karpaczu.

Idea wspólnego wyjazdu pojawiła się w czasie spotkania z Pełnomocnikiem Rektora ds. Studentów i Doktorantów Niepełnosprawnych, dr. Krzysztofem Aleksandrowiczem oraz z pracownikami Biura Obsługi Studentów. Dr Krzysztof Aleksandrowicz podsumował dotychczasową działalność, osiągnięcia, a także obszary do poprawy w zakresie tematyki niepełnosprawności na naszej uczelni. Przedstawił także studentom i doktorantom z niepełnosprawnością prawa, które wynikają z ich statusu oraz przybliżył ścieżkę składania i realizacji wniosków.

W związku z chęcią spotkania szkoleniowego pojawiła się idea wyjazdu. Zapisy przyjmuje Biuro Obsługi Studentów, ul. Wojciecha z Brudzewa 12, tel.71-324-14-69, e-mail: iwona.sojka@umed.wroc.pl, do dnia 27.11.2017 r. (poniedziałek).

Uwaga: wyjazd integracyjno-szkoleniowy jest bezpłatny dla studentów i doktorantów z niepełnosprawnością (zapewniony transport w obie strony, wyżywienie, nocleg, szkolenie).