Wizyta dziekan Caucasus International University

Nawiązanie współpracy naukowej, tematyka mobilności pracowników i studentów oraz poznawanie Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu zdominowały wizytę dziekan prof. Lali Mekokishvili z Caucasus International University (Tbilisi, Gruzja).

W dniach 2-4 grudnia 2019 roku na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu zaplanowano wizytę Dziekan prof. Lali Mekokishvili z Caucasus International University (Tbilisi, Gruzja).

Spotkanie ma na celu omówienie kolejnych kierunków współpracy na płaszczyźnie naukowej oraz mobilności pracowników, studentów i organizacji wspólnych konferencji.
Wizyta Dziekan Tibilisi
Pani Dziekan prof. Lali Mekokishvili spotkała się z p.o. Rektora Uniwersytetu Medycznego prof. Piotrem Ponikowskim, Prorektorem ds. Rozwoju Uczelni - prof. Jackiem Szepietowskim oraz Dziekanem Wydziału Lekarskiego prof. Andrzejem Hendrichem. W trakcie wizyty zwiedziła Uniwersytecki Szpital Kliniczny, Wydział Farmaceutyczny oraz Zakład Symulacji Medycznej. Podkreśliła że medycyna symulacyjna może być kolejnym ważnym kierunkiem współpracy między Caucasus International University a Uniwersytetem Medycznym we Wrocławiu.

Jest to pierwsza oficjalna wizyta przedstawiciela Caucasus International University, z którą nasza Uczelnia nawiązała współpracę w 2019 roku.