Szkolenia dla nauczycieli - weryfikacja efektów uczenia się

Ponad 250 osób uczestniczyło w majowych szkoleniach z przygotowania sylabusów. Kolejne webinary, zaplanowane 14 i 16 czerwca 2021 rozwijać będą tematy wskazane przez uczestników, czyli „Metody weryfikacji efektów uczenia się”.

Podczas majowych spotkań padło wiele konkretnych i merytorycznych pytań. Na część z nich udało się odpowiedzieć podczas drugiego dnia szkoleniowego – prezentacja na ten dzień została uzupełniona i poszerzona o treści, które nurtowały uczestników. Najczęściej pojawiające się pytania zostaną, wraz z odpowiedziami, umieszczone w opracowanym poszkoleniowym Q&A.
Zgodnie z obietnicą złożoną podczas szkoleń powstał filmik, będący zapisem prezentacji, który mogą Państwo odtwarzać bezpośrednio ze strony oraz pobrać na dysk osobistego komputera. Plik o nazwie „Prezentacja ze szkolenia” możecie Państwo pobrać tutaj.

Plik ten oraz wszystkie niezbędne do prawidłowego przygotowania sylabusów materiały – dostępne są też na stronach każdego Wydziału.

Odpowiadając na Państwa potrzeby zgłoszone podczas szkoleń dot. Sylabusów zapraszamy na kolejne dwa webinary tym razem zatytułowane „Metody weryfikacji efektów uczenia się”. Oba spotkania odbędą się w takiej samej formule jak poprzednio w dniach 14 i 16 czerwca o godz. 13.00 Planowany czas trwania do godz. 14.45, w tym sesja pytań i odpowiedzi.

Link do webinariów