Środki na publikacje dla studentów i doktorantów

Studenci i doktoranci UMW mogą ubiegać się o dofinansowanie publikacji w ramach projektu Regionalna Inicjatywa Doskonałości. Środki dostępne są w Funduszu Nauki OS2 RID, dają między innymi możliwość sfinansowania korekty językowej.

W Funduszu Nauki OS2 RID są jeszcze dostępne środki na publikacje, których autorami lub współautorami są studenci lub doktoranci uczelni. Zapraszamy do składania wniosków. WAŻNE: decyduje kolejność zgłoszeń.

Warunki otrzymania dofinansowania:
- publikacja przyjęta do druku z bliskim terminem płatności (do końca 2020 r.),
- publikacja musi być afiliowana do UMW
- publikacja ukaże się w czasopiśmie z listy ministerialnej - minimalna wartość punktów – 70 pkt MNiSW
W ramach opłaty za publikacje możliwe jest również sfinansowanie korekty językowej manuskryptu.

Wszelkie pytania prosimy kierować do Renaty Sierżant z Centrum Zarządzania Projektami, tel. 71 784 16 99, renata.sierzant@umed.wroc.pl.