Spotkanie studentów i doktorantów z niepełnosprawnością

Spotkanie z Pełnomocnikiem Rektora ds. Studentów i Doktorantów Niepełnosprawnych odbędzie się 11 października 2019 r. godz. 12:30 – 13:30, w sali konferencyjnej Domu Studenckiego Jubilatka, przy ul. Wojciecha z Brudzewa 10.

Pełnomocnik Rektora ds. Studentów i Doktorantów Niepełnosprawnych - dr Krzysztof Aleksandrowicz oraz Biuro Obsługi Studentów zaprasza studentów i doktorantów z niepełnosprawnością, a także wszystkich, którym temat niepełnosprawności jest szczególnie bliski na spotkanie, które odbędzie się w czasie wydarzenia „Wrocław Medical Networks”, w dniu 11.10.2019r. o godz.12:30-13:30, w sali konferencyjnej Domu Studenckiego „Jubilatka”, przy ul. Wojciecha z Brudzewa 12.

Przypominamy, że w dniu 11.10.2019r. w godz. 10.00:15.00 obowiązują godziny rektorskie.

PODCZAS SPOTKANIA ZOSTANĄ OMÓWIONE PONIŻSZE ZAGADNIENIA:
1. Warunki odbywania studiów przez studentów z niepełnosprawnością – na podstawie Regulaminu Studiów obowiązującego od roku akademickiego 2019/2020.
2. Problemy studentów i doktorantów z niepełnosprawnością na Uczelni.
3. Sugestie studentów i doktorantów z niepełnosprawnością związane z działalnością Pełnomocnika Rektora – studenci i doktoranci mogą zaproponować działania, akcje, integracja itp., które Pełnomocnik może zrealizować na rzecz studentów i doktorantów z niepełnosprawnością naszej Uczelni.
4. Informacje o rodzajach wsparcia ze strony Pełnomocnika Rektora – sprzęt, dofinasowanie itp.
5.Inne – zgłoszone przez uczestników spotkania.