Rusza VI edycja konkursu "Młode Talenty"

Do 8 marca można zgłaszać swoją kandydaturę w VI edycji konkursu "Młode Talenty" promującego studentów oraz młodych pracowników nauki, odnoszących znaczące sukcesy na polu naukowym, innowacyjnym, społecznym, czy sportowym.

Konkurs organizowany jest przez Dolnośląski Klub Kapitału pod patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Wojewody Dolnośląskiego i będzie rozstrzygnięty w następujących kategoriach:

• Sukces naukowy
  • Sukces w zakresie innowacji
  • Sukces artystyczny
  • Sukces w działalności społecznej
  • Sukces w zakresie działalności przedsiębiorczej
  • Sukces sportowy

Dokumenty

Pojedyncze zgłoszenia powinno odnosić się tylko do konkretnej kategorii i zawierać konkretne dokumenty:

• kompletnie wypełniony wniosek zgłoszeniowy
  • CV uczestnika lub zespołu uczestników (maksymalnie 1 strona A4)
  • zwięzły opis osiągnięcia (maksymalnie 1 strona A4)

Zgłoszenie

Wniosek zgłoszeniowy należy wysłać ze swojego uczelnianego adresu e-mail (imie.nazwisko@student.umw.edu.pl) do odpowiedniej dla kategorii jednostki:
Sukces naukowy i sukces w zakresie innowacji - dziekanat odpowiedniego wydziału lub szkoły doktorskiej
Sukces sportowy - Studium Wychowania Fizycznego i Sportu (e-mail: aureliusz.kosendiak@umw.edu.pl)
Sukces w zakresie działalności społecznej, przedsiębiorczej i artystyczny - Dział Marketingu (e-mail: marketing@umw.edu.pl)
Dokładne adresy mailowe podano w regulaminie. Koordynatorem konkursu jest Dział Spraw Studenckich.

Należy zapoznać się z: regulaminem konkursuharmonogramem konkursu oraz klauzulą informacyjną.

Rozstrzygnięcie

Kandydatów z UMW, maksymalnie trzech w każdej z kategorii, wyłoni Uczelniana Kapituła Konkursowa. Kandydatury z największych Uczelni Wrocławia i Dolnego Śląska będą następnie podlegać szczegółowej analizie opartej na Regulaminie Konkursu, a nagrody i wyróżnienia przyzna Kapituła Konkursu, do której składu zaproszeni zostali Rektorzy Uczelni, reprezentanci władz regionu oraz przedsiębiorcy decydujący o sile gospodarki Dolnego Śląska.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty na uroczystej gali, na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Informacje o konkursie można znaleźć na stronie: http://www.konkursmlodetalenty.pl/