Mobilność Edukacyjna studentów i pracowników szkół wyższych

Dział Współpracy Międzynarodowej będzie składał wniosek o realizację mobilności edukacyjnej w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2022/2023.

W związku z tym wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania propozycji w ramach konkursu wniosków na Mobilność Edukacyjną studentów i pracowników szkół wyższych fundowaną ze środków zewnętrznych (KA171-HED).
Działanie to wspiera mobilność fizyczną i mieszaną studentów i pracowników szkół wyższych z/do krajów trzecich niestowarzyszonych z programem Erasmus+. Studenci wszystkich kierunków studiów mogą odbyć staż lub praktyki za granicą. Kadra dydaktyczna i administracyjna może brać udział w działaniach doskonalenia zawodowego za granicą, a także w celu kształcenia i szkolenia studentów lub pracowników uczelni.
Instytucją proponowaną musi być uczelnia wyższa, z którą zainteresowana jednostka prowadzi już współpracę.
Propozycje prosimy przesyłać do 14 stycznia 2022 r. do Działu Współpracy Międzynarodowej na adres sabina.buturlak@umw.edu.pl.