Medyczne Oskary 2020 trafiły do nagrodzonych

Medyczne Oskary to nagroda koleżeńska przyznawana w gronie pracowników administracyjnych. Wręczenie statuetek odbyło sę w gronie najbliższych współpracowników. Jak świętowano w działach i katedrach, w których pracują laureaci?

Od ogłoszenia wyników mineło już dużo czasu. Od tamtej pory odbyło się aż 6 małych uroczystości wręczenia statuetek i wciąż 1 przed nami. W edycji 2020 nagrodzono 9 osób. Dwie jednostki mogły świętować podwójnie.

Pierwsza z nich to Biblioteka Główna, a w niej Panie Bożena Włodyga i Monika Górska. Pani Bożena zgodziła się specjalnie przyjechać na tę skromną uroczystość, już na tydzień po przejściu na emeryturę. Panie przyjęły nagrodzę z radością i dumą. Towarzyszyły im Panie Dominika Sidorska i Reanata Sławińska.

Bożena Włodyga nagrodzona w kategorii „Mary Poppins” oraz Monika Górska nagrodzona w kategorii „Z archiwum X”
Fot. Tomasz Walów

Druga jednostka to Dział ds. Systemu POL-on, gdzie nagrodzeni zostali Pani Agnieszka Drużbiak i Pan Grzegorz Sekita. Świętowanie było wyjątkowo radosne i pełne humoru.

Agnieszka Drużbiak nagrodzona w kategorii „Gambit królowej” oraz  Grzegorz Sekita - nagrodzony w kategorii „Gra Tajemnic”
Fot. Tomasz Walów

Docenione zostały 2 osoby z Wydziału Farmaceutycznego: Pani Bożena Szlegel i Pani Małgorzata Mostowy.
Pani Bożena otrzymała nagrodę w asyście pracowniczek Katedry Diagnostyki Laboratoryjnej. Moment wręczenia okazał się bardzo wzruszający dla laureatki, jak i wszystkich obecnych.

Bożena Szlegel - nagrodzona w kategorii „Listy do M.”
Fot. Tomasz Modrzejewski

Pani Małgorzata Mostowy nagrodzona w kategorii  „Ukryte działania” niestety nie mogła jeszcze odebrać nagrody, ale pracownicy Katedry Analityki Medycznej czekają na ten moment z utęsknieniem.

Rekordzistka pod względem liczby zgłoszeń - Pani Elzbieta Olejnik kierująca Centrum Zarządzania Projektami, odebrała nagrodę w torwarzystwie wszystkich swoich pracowniczek.

Elżbieta Olejnik nagrodzona w kategorii „Diana”
Fot. Tomasz Walów

W jednym przypadku udało się zachować pełną tajemnicę i Pani Magdalena Kübler była zaskoczona, gdy wszyscy pracownicy Dziekanatu Wydziału Lekarskiego wraz z Dziekanem pojawili się w jej biurze, by wspólnie pogratulować otrzymania nagrody.

Magdalena Kübler nagrodzona w kategorii „Dom z papieru”
Fot. Tomasz Walów

Wręczenie nagrody Panu Markowi Misiakowi było okazją do podwójnego świętowania w Wydawnictwie UMW, ponieważ zbiegło się w czasie z pożegnaniem Pan Bożeny Zmitrowicz-Grobelnej, która przechodziła właśnie na emeryturę.

Marek Misiak nagrodzony w kategorii „Iron Man”
Fot. Tomasz Walów

Oby w przyszłym roku udało się spotkać w większym gronie. Wszystkim nagrodzonym jeszcze raz serdecznie gratulujemy.