Konkurs od New Frontiers in Interventional Cardiology

“Application of 3D printing, augmented reality/virtual reality in cardiology and interventional cardiology” to temat pracy dla studentów i doktorantów studiów medycznych, na konkurs organizowany przez komitet dwudziestego kongresu New Frontiers in Interventional Cardiology.

Do 25 listopada 2019 r. pod adres office@nfic.pl zainteresowani mogą nadsyłać anglojęzyczne prace pisemne na jeden z dwóch przedstawionych tematów:
„APPLICATION OF 3D PRINTING, AUGMENTED REALITY/VIRTUAL REALITY IN CARDIOLOGY AND INTERVENTIONAL CARDIOLOGY” (temat dla studentów studiów medycznych)
bądź też „APPLICATION OF ARTIFICIAL INTELLIGENCE IN CARDIOLOGY AND INTERVENTIONAL CARDIOLOGY” (temat dla studentów studiów inżynierskich), w których Aplikujący rozwiną temat proponowanego rozwiązania wdrożenia w/w technologii do szerokiego użycia w dziedzinie kardiologii oraz kardiologii interwencyjnej.
Praca nie może przekraczać pięciu stron A4, przy zachowaniu następujących wartości: rozmiar kroju – 12, interlinia – 1,5.

Pod uwagę wzięte zostaną kryteria takie jak innowacyjność, szybkość i łatwość wdrożenia komunikowanego rozwiązania oraz poziom jego kompleksowości. Od pomysłowości Aplikujących zależy, czego dokładnie będzie dotyczyło rozwiązanie – mile widziane będzie graficzne zaprezentowanie prototypu pomysłu/aplikacji. Najlepsze prace zostaną wyłonione 1 grudnia 2019, a na ich autorów czekają atrakcyjne nagrody, w tym możliwość wystąpienia przed międzynarodowym gremium ekspertów podczas sesji Digital Health na XX warsztatach NFIC w Krakowie (bezpłatny udział w wydarzeniu i zakwaterowanie), oraz, dla zwycięzców sesji medycznej i sesji inżynierskiej – zagraniczna wizyta w siedzibie informatycznego giganta – firmy Microsoft!

Szczegóły w zaproszeniu oraz opisie zasad konkursu