Kolejny nabór do The Polish School of Medicine Memorial Fund

The Polish School of Medicine Memorial Fund ogłosiło kolejne nabory do programów stypendialnych na rok akademicki 2022/2023 przeznaczone dla polskich naukowców medycznych we wczesnej karierze zawodowej.

Program jest otwarty dla osób (naukowców zwykle w ciągu 10 lat od ukończenia studiów medycznych – odpowiednik MB ChB) pracujących w polskich akademickich placówkach medycznych: akademiach, uniwersytetach i instytutach badawczych z doskonałą znajomością języka angielskiego i zaangażowanych w dalszy rozwój wiedzy z zakresu badań medycznych w Polsce.
Wnioskodawcy muszą wyrazić pisemną zgodę na przekazanie Polish School of Medicine Memorial Fund Committee raportu stypendialnego w ciągu 1 miesiąca od zakończenia studiów/badań.
Szczegółowej informacje można pobrać tutaj.