Ile jest warte Twoje know-how?

Pracownicy naukowi, doktoranci czy studenci - to grupy z myślą, o których 26 lutego 2020 zorganizowano spotkanie "Ile warte jest Twoje know-how". Odpowiedzi poszukać będzie można z dwoma ekspertami: Grzegorzem Jajugą i Stanisławem Rogozińskim.

Spotkanie organizowane jest w inQUBE Uniwersyteckim Inkubatorze Przedsiębiorczości. Poruszane będą między innymi następujące tematy.

•     Czy know-how może mieć realną wartość? A jeśli tak, to jaką?
  •     Jak zarabiać na know-how?
  •     Jak podejść do tematu know-how? Jakie kroki podjąć, gdzie szukać trafnej porady?

Ile warte jest Twoje know-h0w spotkanie

Spotkanie jest bezpłatne, ale obowiązują zapisy. Link do zapisów.

Przypomnijmy, że nasza Uczelnia podpisała w styczniu umowę o współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu. Dzięki temu nasi naukowcy i studenci zyskali kontakt do specjalistów od komercjalizacji i przedsiębiorczości akademickiej.

- Umowa sformalizowała działania, które prowadzimy już od jakiegoś czasu - podkreślał kierownik Centrum Innowacji i Transferu Technologii, który koordynował zawarcie porozumienia po naszej stronie. Krzysztof Malinowski wspomniał o dobrej współpracy z inQUBE. W najbliższym czasie zaplanowano serię spotkań eksperckich przeznaczonych dla studentów, doktorantów i pracowników naszej uczelni. To organizowane 26 lutego o godz. 10.00 jest jednym z nich.