Dawid Przystupski laureatem stypendium im. Ludwika Hirszfelda

Lek. Dawid Przystupski otrzymał stypendium im. Ludwika Hirszfelda w ramach Studenckiego Programu Stypendialnego, który pilotuje Wrocławskie Centrum Akademickie. Wyróżnienie trafiło do Piotra Krajewskiego i Aleksandry Stefaniak.

O stypendia mogli ubiegać się doktoranci studiujący we Wrocławiu na studiach III stopnia na uczelniach publicznych i niepublicznych lub placówkach naukowych, którzy mają wybitne osiągnięcia w dziedzinach ważnych dla rozwoju miasta.

W tym roku, w zakresie nauk biologicznych i medycznych, stypendium im. Ludwika Hirszfelda otrzymał lek. Dawid Przystupski - doktorant, który związany jest z Katedrą i Kliniką Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej. Dodatkowo komisja stypendialna wyróżniła w tej samej kategorii również lek. Piotra Krajewskiego i lek. Aleksandrę Stefaniak. Serdecznie gratulujemy!