Bezpłatne szkolenie z zakresu cytometrii przepływowej

Katedra i Zakład Podstaw Nauk Medycznych zaprasza pracowników i doktorantów Uniwersytetu Medycznego do udziału w specjalistycznym szkoleniu z zakresu podstawowej cytometrii przepływowej.

Jego tematyka obejmuje również dobrą praktykę cytometryczną w ocenie proliferacji komórek, cyklu komórkowego i śmierci komórek.

Szkolenie odbędzie się w dniach 20-21 grudnia 2019 i będzie prowadzone przez dwóch wybitnych specjalistów z dziedziny cytometrii przepływowej: Michała Maja z Sir William Dunn School of Pathology, University of Oxford oraz Lidię Gackowską z Collegium Medicum w Bydgoszczy.

Szkolenie jest bezpłatne, finansowane z funduszy Regionalnej Inicjatywy Dolnośląskiej (RID obszar strategiczny 2). Wsparcia technicznego dostarcza firma Diag-Med i  Beckmann Coulter.

Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikaty, diagnostom laboratoryjnym przyznawane będą 4 punkty miękkie.

Program szkolenia i szczegółowe informacje do pobrania

Zapisy przyjmujemy tylko drogą mailową do 12.12.2019 r. Zgłoszenie uczestnictwa oraz pytania prosimy kierować do dr Heleny Moreira, e-mail: helena.moreira@umed.wroc.pl, tel. 793 99 09 59.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.