Stacjonarne szkolenia świadomościowe dla pracowników

Zapraszamy na kolejne szkolenia świadomościowe z wiedzy o niepełnosprawności dla pracowników UMW w ramach realizowanego projektu unijnego pt. „UMW - likwidujemy bariery w umysłach, sercach i architekturze”.

Szkolenia, tym razem, w formie stacjonarnej skierowane są do kadry dydaktycznej i administracyjnej UMW. Każde z 18 szkoleń przygotowane jest wedle tego samego schematu i programu.

Dostępne terminy szkoleń:

• 22 lipca - w godzinach 9:00-13:30 - miejsce: Centrum Naukowej Informacji Medycznej, ul. Karola Marcinkowskiego 2-6, 1 piętro sala obok Biura Dyrektora Generalnego.

Podczas szkoleń przewidziana jest przerwa kawowa.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Program szkolenia - do pobrania.

Aby wziąć udział w szkoleniu uczestnik zobowiązany jest wypełnić formularz rekrutacyjny składający się z trzech załączników. Skan dokumentów należy przesłać w terminie maksymalnie 3 dni przed szkoleniem na adres e-mail: karolina.lenort@umw.edu.pl. Oryginały dokumentów należy przesłać pocztą wewnętrzną przez Kancelarię Ogólną na adres:
Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami
ul. Wojciecha z Brudzewa 12, 51-601 Wrocław
lub dostarczyć osobiście na wyżej wskazany adres.
Osoby, które dokonają zgłoszenia na szkolenie otrzymają wiadomość e-mail z zaproszeniem, na wskazany przez siebie termin spotkania.

Regulamin szkolenia - do pobrania

Uwaga: powyższa informacja nie dotyczy szkoleń specjalistycznych dotyczących dostępności architektonicznej, które również zostały przewidziane w projekcie „Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu - likwidujemy bariery w umysłach, sercach i architekturze”. Terminy tych szkoleń zostaną przekazane w najbliższym czasie.