Ankieta naukowa badająca zachowania żywieniowe

Zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety dla pracowników służby zdrowia przygotowanej przez Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu na potrzeby projektu naukowego badającego zachowania różnych grup zawodowych.

Ankieta jest częścią projektu prowadzonego przez panią prof. dr hab. inż. Monikę Bronkowską, Kierownika Katedry Żywienia Człowieka na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności UPWr., w którym badane są zachowania żywieniowe różnych grup zawodowych (przy uwzględnieniu zawodu, który badani wykonują). Jedną z grup, która szczególnie interesuje badaczy, to osoby wykonujący zawód lekarza, pielęgniarki, ratownika medycznego, a także pozostałych zawodów okołomedycznych.

Wypełnienie ankiety nie wymaga dużego nakładu czasu, nie ma w niej również pytań drażliwych. Prowadzona jest z wykorzystaniem europejskiego, zwalidowanego na potrzeby populacji polskiej kwestionariusza KomPan.

Ankietę można znaleźć pod linkiem: https://eu.jotform.com/build/202994334609361